İlçe Müftümüz Mehmet Emin Albayrak, yaz kuran kursu ziyaretleri kapsamında Ünalan Köyü Merkez Camiine ziyarette bulundu.
26.07.2024
Kalkandere İlçe Müftülüğünde ilçe vaizimiz Bünyamin Gümüş başkanlığında hafızlık takip komisyonunun dönem sonu Kur'an kursu ziyaretleri ve takip işlemleri tamamlandı.
Evlilik işlemleri için Müftülüğümüze müracaatta bulunan Bedia Aydın ve Osman Öztürk çiftinin nikahları İlçe Müftüsü Mehmet Emin Albayrak tarafından kıyıldı.
23.07.2024
Esnaf Ziyaretlerimiz Devam Ediyor
Muharrem Ayı Dolayısıyla Aşure İkram Edildi
Vaaz ve İrşat Programları
Hac ve Umre Hizmetleri
Tanıtım
Hutbeler
Dokümanlar
Nikah İşlemleri
Münhal Kadrolar
Andolsun ki vaktiyle Lokmân'a şu hikmeti vermiştik: "Allah'a şükret, O'na şükreden kendi iyiliği için şükretmiş olur; nankörlük eden de bilmelidir ki Allah'ın hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, O her türlü övgüye lâyıktır.
((Lokmân, 31/12))
Resûlüllah (s.a.s.) torunu Hasan için akîka kurbanı olarak bir koyun kesti ve kızına şöyle dedi: "Fâtıma! Onun başını tıraş et ve saçının ağırlığı kadar gümüşü sadaka olarak ver."
((Tirmizî, "Edâhî", 20))
Allah'ım! Beni hak yolda sabit kıl. Ahirette hayır terazimi ağır eyle.