=MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI=
![](https://webdosyasp.diyanet.gov.tr/muftuluk/UserFiles/rize/Ilceler/findikli/UserFiles/Images/33296b71-d53c-4982-97b3-be49adfcb449_750x422.jpg)
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI-
2019 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle ilçe müftülüğümüz tarafından organize edilen "Peygamberimiz ve Aile" temalı Konferansa tüm halkımız davetlidir. Konferans 14 Kasım 2019-Perşembe günü saat 13.30'da Fındıklı Fındıklı Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda başlayacaktır. Gül dağıtımının ve ikramların olacağı programa tüm ilçe halkımızı bütün aile bireyleriyle beraber bekliyoruz.
Fındıklı İlçe Müftülüğü